Fudbaleri Timoka zabeležili su drugu vezanu pobedu na startu Srpske lige “Istok”, pošto su slavili posle velike borbe na gostovanju u Trsteniku, rezultatom 2:3.

Sjajno je sve počelo za Zaječarce i već posle 45 minuta bilo je 0:2. Domaći u drugom delu smanjuju vođstvo gostiju, ali Zaječarci odbijaju i taj nalet i vraćaju dva gola prednosti. Ipak, nije moglo bez tenzije, pa se Trsteničani vraćaju u igru golom sa bele tačke. Izdržali su igrači Timoka pritisak i čak sedam minuta nadoknade i ostvarili izuzetno važan trijumf.

Strelci za Timok 1919 bili su Nemanja Ristić, koji je dva puta pogađao u Trsteniku i Ivan Dragićević.

U sledećem kolu, na programu je gradski derbi, pošto se na Kraljevici sastaju Timok i Kablovi. Utakmica je na programu u sredu 26. avgusta od 16:30.

Izvor: glas.sporta