U prvom kolu Zone „Istok“, fudbaleri OFK 019, su na domaćem terenu, ostvarili pobedu nad ekipom „Brodoremont“ iz Kladova rezultatom 2:1.

Nakon što je u sedmom minutu utakmice, Boban Dimitrijević dobio crveni karton, ekipa OFK 019 je igrala sa igračem manjem, pa su prvo poluvreme u svoju korist rešili gosti, pogotkom u 35. minutu. Međutim, u drugom poluvremenu, požrtvovanom igrom, igrači OFK 019 dolaze do preokreta, i to golovima u 73. i 90. minutu. Strelci za domaćina bili su Veljko Badicović i Vasko Manojlović.

OFK 019: Petrović, Dobrosavljević, Savić, Ćirić, Trukić, Dimitrijević, Todorov, Badicović, Nikolić, Vukadinović, Pašić. Igrali su još: Manojlović, Pavlović, Jovanović, Žikić.

BRODOREMONT: Radić, Lapadatović, Petrović, Otašević, Lazić, Kornić, Živanović, Živković, Čokanjelović, Modoranović, Čakarević. Igrali su još: Badarević, Lazarević, Tufajević i Babucić.

Igrač utakmice: Luka Ćirić

U narednom kolu, u subotu, 22. avgusta, OFK 019 gostuje ekipi „Balkanski“ iz Dimitrovgrada.