Fudbaleri Timoka savladali su u polufinalu Kupa Fudbalskog saveza grada Zaječara ekipu OFK 019 rezultatom 2:0. Izabranici trenera Vojkana Rajčića su se na taj način plasirali u finale gradskog kupa, u kome će se sastati sa ekipom Kablova.

Prava provera i za jedne i za druge, pred početak prvenstvenih izazova, a čini se da konačno neki novi vetrovi duvaju Kraljevicom. Tome u prilog govori činjenica da je novi srpskoligaš Timok poslao sedam mladih igrača na kaljenje u redove OFK 019, gde će imati priliku da redovno igraju u Zoni “Istok” i steknu iskustvo, kako bi se u budućnosti stavili na raspolaganje matičnom klubPojačani zonaš sa Kraljevice, koji je u prvoj sezoni u četvrtom rangu takmičenja uspeo da izbori opstanak, pružio je jak otpor mesnom rivalu na gradskom stadionu, ali iskusniji domaći sastav uspeo je da prelomi susret u svoju korist i napravi odličnu uvertiru pred subotnje otvaranje sezone i duel sa Pčinjom iz Vranja.

Strelci su bili Trukić autogol u 10. minutu i Ivan Dragićević u 43. minutu utakmice.

Izvor: glas.sporta